{} {"b2":{"branchId":2,"title":"Аптека №01 (Торговый зал)","address":"ул.Полтавский шлях,152 тел. (057)786-93-17 Режим работы: круглосуточно"},"b4":{"branchId":4,"title":"Аптека №16 (ул. Золочевская 17)","address":"ул. Золочевская 17 тел.(057)786-93-58 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b7":{"branchId":7,"title":"Аптека №17 (буль. Грицевца 6)","address":"буль. Грицевца 6 тел.(057)786-93-07 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b8":{"branchId":8,"title":"Аптека №04 (пр. Московский, 306)","address":"пр. Московский 306 тел:(057)786-93-14 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b9":{"branchId":9,"title":"Аптека №02 (пр. Тракторостроителей, 108)","address":"пр. Тракторостроителей, 108 тел.(057)786-93-87 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b11":{"branchId":11,"title":"Аптека №06 (ул. Тобольская, 41)","address":"ул. Тобольская 41 тел.(057)786-93-09 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b12":{"branchId":12,"title":"Аптечный пункт №02 (Полтавский шлях 153)","address":"ул.Полтавский шлях 153 тел.(057)786-93-12 Режим работы: Пн.-Пт.8:00 по 19:00, Сб, Вс.-выходной"},"b15":{"branchId":15,"title":"Аптечный пункт №03 (ул. Михаила Гуревича, 14)","address":"ул. Михаила Гуревича, 14 тел.(057)786-93-56 Режим работы: Пн.- Пт.8:00 по 16:00 Сб, Вс.-выходной"},"b17":{"branchId":17,"title":"Аптечный пункт №04 (17-я больница)","address":"пр.Московский,195 тел.(057)786-93-57 Режим работы: круглосуточно"},"b21":{"branchId":21,"title":"Аптечный пункт №07 (2-я больница)","address":"пр.Московский,197 тел.(057)786-93-21 Режим работы: круглосуточно"},"b22":{"branchId":22,"title":"Аптечный пункт №06 (26-я больница)","address":"ул.Балакирева 3 (26-больница) тел. (057)786-93-91 Режим работы: Пн.-Пт. с 8:00 -19:00, Сб.8:00-18:00, Вс.8:00-15:00"},"b25":{"branchId":25,"title":"Аптека №11 (ул. 23-го августа, 58)","address":"ул. 23-го августа, 58 тел.(057)786-93-02 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b26":{"branchId":26,"title":"Аптека №08 (ул. Аэрофлотская, 18)","address":"ул. Аэрофлотская, 18 тел. (057)786-93-26 Режим работы: 8:00 по 20:45"},"b27":{"branchId":27,"title":"Аптека №12 (ул. Шариковая 37)","address":"ул. Шариковая 37 тел.(057)786-93-27 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b29":{"branchId":29,"title":"Аптека №29 (пр. Юбилейный 5а)","address":"пр. Юбилейный, 5а тел.(057)786-93-64 Режим работы: 7:00 по 20:00"},"b30":{"branchId":30,"title":"Аптека №18 (пр. Науки, 64)","address":"пр. Науки, 64 тел.(057)786-93-30 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b39":{"branchId":39,"title":"Аптека №24 (ул. Суздальские ряды, 9)","address":"ул. Суздальские ряды, 9 тел.(057)786-93-61 Режим работы: 7:00 по 21:00"},"b40":{"branchId":40,"title":"Аптека №25 (ул. Туркестанская, 44)","address":"ул. Туркестанская, 44 тел.(057)786-93-62 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b44":{"branchId":44,"title":"Аптека №30 (ул. Данилевского, 17)","address":"ул. Данилевского, 17 тел.(057)786-93-44 Режим работы: 7:00 по 20:00"},"b47":{"branchId":47,"title":"Аптека №34 (ул. Ак. Павлова, 120, Таргет)","address":"ул. Ак. Павлова, 120 тел. (057)786-93-47 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b50":{"branchId":50,"title":"Аптека №37 (ул. Героев Труда, 26в)","address":"ул. Героев Труда, 26в тел.(057) 786-93-50 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b55":{"branchId":55,"title":"Аптека №42 (ул. Целиноградская, 50)","address":"ул. Целиноградская, 50 тел. (057) 786-93-55 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b57":{"branchId":57,"title":"Аптека №44 (ул. Валентиновская, 17)","address":"ул. Валентиновская, 17 тел. (057) 786-93-37 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b59":{"branchId":59,"title":"Аптека №45 (ул. Танкопия, 23)","address":"ул. Танкопия, 23 тел.(057) 786-93-39 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b60":{"branchId":60,"title":"Аптека №47 (пр. Тракторостроителей, 160)","address":"пр. Тракторостроителей, 160 тел.(057)786-93-40 Режим работы: 08:00 по 21:00"},"b61":{"branchId":61,"title":"Аптека №48 (пгт. Новая Водолага, ул. Кооперативная, 2)","address":"пгт. Новая Водолага, ул. Кооперативная, 2 тел.(057)786-93-31 Режим работы: 7:00 по 20:00"},"b62":{"branchId":62,"title":"Аптека №50 (ул.Грицевца, 29) (Класс)","address":"ул.Грицевца, 29 супермаркет \"КЛАСС\" тел. (057) 786-93-32 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b63":{"branchId":63,"title":"Аптека №51 (пр. Московский 259) (Класс)","address":"пр. Московский 259 супермаркет \"КЛАСС\" тел.(057) 786-93-43 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b64":{"branchId":64,"title":"Аптека №53 (Салтовское шоссе, 248) (Класс)","address":"Салтовское шоссе, 248 супермаркет \"КЛАСС\" тел: (057) 786-93-54 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b65":{"branchId":65,"title":"Аптека №54 (ул. 23 Августа 33-А) (Класс)","address":"ул. 23 Августа 33-А, супермаркет \"КЛАСС\", тел.(057) 786-93-35 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b66":{"branchId":66,"title":"Аптека №55 (пр. Архитектора Алешина 8) (Класс)","address":"пр. Архитектора Алешина 8, супермаркет \"Класс\" тел.(057)786-93-36 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b67":{"branchId":67,"title":"Аптека №56 (пр. Гагарина 178) (Класс)","address":"пр. Гагарина 178 супермаркет \"КЛАСС\" тел.(057)786-93-38 Режим работы: 7:30 по 22:00"},"b68":{"branchId":68,"title":"Аптека №57 (пр. Людвига Свободы 43) (Класс)","address":"пр. Людвига Свободы 43, супермаркет \"КЛАСС\", тел.(057) 786-93-28 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b69":{"branchId":69,"title":"Аптека №58 (пр. Героев Сталинграда 136_8) (Класс)","address":"пр. Героев Сталинграда 136\/8, супермаркет \"Класс\", тел.(057)786-93-49 Режим работы: 7:00 по 23:00"},"b70":{"branchId":70,"title":"Аптека №59 (пр. Тракторостроителей 128-В) (Класс)","address":"пр. Тракторостроителей 128-В, супермаркет \"КЛАСС\", тел.(057)786-93-22 Режим работы: 8:00 по 23:00"},"b71":{"branchId":71,"title":"Аптека №60 (ул. Клочковская 104-А) (Класс)","address":"ул. Клочковская 104-А, супермаркет \"Класс\", тел:(057) 786-93-23 Режим работы: 8.00:22.00"},"b72":{"branchId":72,"title":"Аптека №61 (ул. Леся Сердюка 36) (Класс)","address":"ул. Леся Сердюка 36, супермаркет \"КЛАСС\", тел.(057) 786-93-34 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b73":{"branchId":73,"title":"Аптека №62 (пр. Московский 295) (Класс)","address":"пр. Московский 295, супермаркет \"КЛАСС\", тел.(057) 786-93-24 Режим работы: 7:00 по 22:00"},"b74":{"branchId":74,"title":"Аптека №63 (ул. Дудинской 1-А) (Класс)","address":"ул.Дудинской 1-А, супермаркет \"Класс\", тел.( 057)786-93-25 Режим работы: 8:00 по 22:00"},"b78":{"branchId":78,"title":"Аптечный пункт №09 Аптеки №1 (пр. Победы 53)","address":"пр.Победы 53 тел: (057) 786-93-08 Режим работы: Пн.-Пт.9.00-18.00 Сб.Вс-выходной"},"b80":{"branchId":80,"title":"Аптека №66 (пр. Героев Сталинграда, 9)","address":"пр.Героев Сталинграда,9 тел:(057)786-93-29 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b81":{"branchId":81,"title":"Аптека №68 (ул. Плехановская, 39) (Галатея)","address":"ул. Плехановская, 39 тел.(057) 786-93-41 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b82":{"branchId":82,"title":"Аптека №74 (Мерефянское шоссе, 22) (Галатея)","address":"ул.Мерефянское шоссе, 22 тел.(057)786-93-67 Режим работы: 8:00 -21:00"},"b83":{"branchId":83,"title":"Аптека №71 (ул. Полтавский шлях, 147) (Галатея)","address":"ул.Полтавский шлях 147 тел. (057)786-93-65 Режим работы: круглосуточно"},"b84":{"branchId":84,"title":"Аптека №69 (пр. Людвига Свободы 52а) (Галатея)","address":"пр.Людвига Свободы 52а тел:(057) 786-93-42 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b86":{"branchId":86,"title":"Аптека №70 (пр. Александровский, 99) (Галатея)","address":"пр. Александровский, 99 тел.(057) 786-93-45 Режим работы: 8:00 -21:00"},"b88":{"branchId":88,"title":"Аптека №75 (ул. Ярослава Мудрого, 37)","address":"ул.Ярослава Мудрого,37 тел:(057)786-93-46 Режим работы: 8:00-20:00"},"b89":{"branchId":89,"title":"Аптека №76 (пр. Московский, 274) (Галатея)","address":"пр.Московский 274 тел. (057) 786-93-89 Режим работы: 7.00-21.00"},"b90":{"branchId":90,"title":"Аптека м №01 (пр. Московский, 197) (Милосердие)","address":"пр. Московский 197, тел: (057)786-93-13 Режим работы: Пн.-Пт. 8:00 - 17:00, Сб. 8:00-14:00, Вс.-Выходной"},"b91":{"branchId":91,"title":"Аптека м №02 (ул. Ак. Павлова, 46) (Милосердие)","address":"Ак. Павлова 46 тел. (057) 786-93-15 Режим работы: Пн.-Пт.8:00 - 18:00, Сб.8:00 - 17:00, Вс. 8:00 - 15:00"},"b93":{"branchId":93,"title":"Аптечный пункт м №02 Аптеки №2 (ХМКЛШНД ім.Мєщанінова) (Милосердие)","address":"Балакирева 3А тел. (057) 786-93-04 Режим работы: Пн.-Пт. 8:00-19:00, Сб.-Вс. 8:00-18:00"},"b94":{"branchId":94,"title":"Аптечный пункт м №03 Аптеки №2 (пр. Л. Малой, 4) (Милосердие)","address":"Пр. Л. Малой, 4 (057) 786-93-19 Режим работы: Пн.-Сб.8:00 - 18:00 Вс.8:00-15:00"},"b95":{"branchId":95,"title":"Аптечный пункт м №04 Аптеки №2 (ул.Краснодарская, 104) (Милосердие)","address":"ул. Краснодарская, 104 тел. (057) 786-93-18 Режим работы: Пн.-Пт. 8:00 - 17:00, Сб.-Вс. 8:00 - 14:00"},"b96":{"branchId":96,"title":"Аптечный пункт №01 Аптеки №1 (Балаклія, вул. Жовтнева, 10)","address":"Октябрьская 10 тел. (057)786-93-96 Режим работы: Пн.-Пт. с 08:00 до 17:00, Сб.-Вс. - выходной"},"b97":{"branchId":97,"title":"Аптека №77 (Салтовское шоссе 155\/93)","address":"Аптека №53 Салтовское Шоссе 155 \/ 93 тел. (057) 786-93-97 Режим работы: 7:00 - 20:00"},"b98":{"branchId":98,"title":"Аптека №78 (ул. 23 Августа 28)","address":"23 августа 28 тел. (057)786-93-98 Режим работы: с 8:00 до 22:00"},"b99":{"branchId":99,"title":"Аптека №79 (пл. Защитников Украины, 2а) (Галатея)","address":"Защитников Украины 2А тел.\t(057) 786-93-06 Режим работы: с 7:00 до 20:00"},"b100":{"branchId":100,"title":"Аптека №80 (пр. Московский, 214\/2)","address":"пр. Московский, 214\/2 тел.(057)786-93-10 Режим работы: с 8:00 до 21:00"},"b101":{"branchId":101,"title":"Аптека №81 (пр. Московский, 190а) (Галатея)","address":"пр. Московский, 190А тел. (057) 786-93-20 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b102":{"branchId":102,"title":"Аптека №82 (ул. Евгения Котляра, 3а) (Галатея)","address":"ул. Евгения Котляра, 3а тел.(057)786-93-63 Режим работы: 7:00 по 21:00"},"b105":{"branchId":105,"title":"Аптека №83 (Красноград, Мікрорайон 3, буд. 31-а)","address":"Мікрорайон 3, буд. 31а Режим работы: 7.00-21.00"},"b106":{"branchId":106,"title":"Аптека №84 (Красноград, Мікрорайон 3, буд. 13)","address":"Микрорайон 3, дом 13 Режим работы: 7.00-20.00"},"b107":{"branchId":107,"title":"Аптека №85 (ул. Гв. Широнинцев, 101\/99) (ЭКВАТОР)","address":"ул. Гв. Широнинцев, 101\/99 (Торговый Центр ЭКВАТОР), тел. (057)-786-94-00 Режим работы: С 8:00 до 22:00"},"b108":{"branchId":108,"title":"Аптека №88 (буль. Грицевца 2а) (ЭКВАТОР)","address":"буль. Грицевца 2а, Торговый Центр \"Экватор\", тел. (057)-786-94-20 Режим работы: 8:00 по 21:00"},"b109":{"branchId":109,"title":"Аптека №86 (Красноград, площа Базарна, буд. б\/н)","address":"Красноград, пл. Базарна тел. (057) 765-43-21 Режим работы: 7:00 по 20:00"},"b110":{"branchId":110,"title":"Аптека №87 (Красноград, вул. Полтавська 91)","address":"Красноград, вул. Полтавська 91 тел. (057) 765-43-21 Режим работы: 7:00 по 21:00"},"b111":{"branchId":111,"title":"Аптека №89 (ул. Академика Богомольца, 1-а) (Галатея)","address":"ул.Академика Богомольца 1А тел:(057) 765-43-21 Режим работы: 8:00-20:00"}} 0
Ваша корзина
Сумма заказа: грн.
Ваша корзина

Ваша корзина пуста! Совершайте покупки с помощью кнопки "Купить"

Где купить?
Фармадол N 50 (таб.от гол.боли)

Фото может не совпадать с реальным внешним видом товара

Фармадол N 50 (таб.от гол.боли)

62.06 грн

Цена актуальна только
для интернет-аптеки

количество
  • Описание
  • Аналоги
  • Наличие
  • Отзывы (0)
  • Состав: 1 таблетка містить ацетилсаліцилової кислоти 300 мг, парацетамолу 100 мг, кофеїну 50 мг
  • Форма выпуска: табл. блистер, в пачке
  • Код АТС: N - Средства, действующие на нервную систему N02 - Анальгетики N02B - Прочие анальгетики и антипиретики N02BA - Салициловая кислота и её производные N02BA51 - Ацетилсалициловая кислота, комбинации без психолептиков

    Фармакологічні властивості

    Фармакодинаміка. Фармадол - комбінований препарат з протизапальну, жарознижувальну і аналгетичну ефектом. дія препарату визначається його складовими.

    Антипіретичний ефект ацетилсаліцилової кислоти (АСК) реалізується через центральну нервову систему шляхом пригнічення синтезу простагландину PGE 2 в гіпоталамусі у відповідь на дію ендогенних пірогенів. Її анальгезирующая ефективність має як периферичний (гальмування синтезу простагландинів у вогнищі запалення, попередження сенсибілізації больових рецепторів до механічних і хімічних подразників), так і центральне (дія на центри гіпоталамуса, що не пригнічуючи при цьому свідомості шляхом гіпнотичного ефекту або зниження психічного порогу болю) походження.

    Знеболюючий і жарознижуючий ефект парацетамолу зумовлений пригніченням синтезу простагландинів і переважним впливом на центр терморегуляції в гіпоталамусі. Він є значно слабшим інгібітором периферичної системи біосинтезу простагландинів, які відіграють важливу роль у розвитку реакції запалення.

    Механізм дії кофеїну зумовлений пригніченням активності фосфодіестерази, що призводить до накопичення цАМФ. Важливою ланкою в механізмі дії кофеїну є його взаємодія з пуриновими рецепторами мозку. Він посилює знеболювальну дію АСК і парацетамолу і прискорює його початок.

    Фармакокінетика. Чи не досліджувалася.

    показання

    Слабкий або помірно виражений больовий синдром (головний біль, мігрень, зубний біль, невралгії, біль у суглобах, первинна дисменорея); захворювання, що супроводжуються гіпертермічним синдромом.

    застосування

    Фармадол застосовувати всередину по 1-2 таблетці 2-3 рази на добу після їжі, запивати великою кількістю рідини. максимальна добова доза становить 6 таблеток у 3 прийоми. препарат не слід приймати більше 5 днів як знеболювальний засіб і більше 3 днів - як жарознижуюче.

    Протипоказання

    Підвищена чутливість до компонентів препарату, інших похідних ксантинів (теофіліну, теоброміну), інших саліцилатів; ба, спричинена застосуванням саліцилатів або інших нестероїдних протизапальних засобів в анамнезі; вроджена гіпербілірубінемія, вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, захворювання крові, лейкопенія, анемія, тромбоз, тромбофлебіт, гострі шлунково-кишкові виразки, геморагічний діатез, виражена ниркова недостатність, виражена печінкова недостатність, тяжкі серцево-судинні захворювання, включаючи порушення ритму серця, виражений атеросклероз, важку форму ІХС, виражену серцеву недостатність, виражену аг, схильність до спазму судин; гострий панкреатит, гіпертрофія передміхурової залози, тяжкі форми цукрового діабету; стану підвищеного збудження, порушення сну, епілепсія, гіпертиреоз, глаукома, алкоголізм. період застосування інгібіторів мао, а також період протягом 2 тижнів після припинення їх застосування, протипоказано пацієнтам, які приймають трициклічні антидепресанти або блокатори β-адренорецепторів. комбінація з метотрексатом у дозуванні ≥15 мг / тиждень.

    Побічні ефекти

    Алергічні реакції: шкірні висипання (зазвичай еритематозні, кропив'янка), свербіж, ангіоневротичний набряк, мультиформна ексудативна еритема (у тому числі синдром Стівенса - Джонсона), токсичний епідермальний некроліз, некардіогенний набряк легенів, астма;

    з боку травного тракту: диспепсичні розлади, включаючи нудоту, блювоту, дискомфорт і біль в епігастрії, печію, абдомінальний біль; запалення травного тракту, ерозивно-виразкові ураження травного тракту, які можуть в поодиноких випадках викликати шлунково-кишкові геморагії і перфорації з відповідними лабораторними та клінічними проявами;

    з боку печінки: підвищення активності печінкових ферментів, як правило, без розвитку жовтяниці, гепатонекроз (дозозалежний ефект);

    з боку ендокринної системи: гіпоглікемія, аж до гіпоглікемічної коми.

    з боку системи кровотворення: сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз, задишка, біль в області серця), гемолітична анемія, тромбоцитопенія, агранулоцитоз, ПЕРІОПЕРАЦІЙНОЇ геморагії, гематоми, геморагії органів сечостатевої системи, носові геморагії, геморагії з ясен, церебральні геморагії; геморагії можуть призвести до гострої і хронічної постгеморагічної / залізодефіцитної анемії (внаслідок прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами, такими як астенія, блідість шкірних покривів, гипоперфузия;

    з боку імунної системи: ангіоневротичний набряк, анафілактичний шок, які можуть супроводжуватися серцево-дихальною недостатністю, реакції гіперчутливості, риніт, закладеність носа, бронхоспазм;

    з боку серцево-судинної системи: короткочасна АГ, тахікардія, аритмія;

    з боку центральної нервової системи: запаморочення, безсоння, занепокоєння, дзвін у вухах;

    з боку сечовидільної системи: повідомлялося про порушення функції нирок і розвитку гострої ниркової недостатності.

    Одночасний прийом препарату в рекомендованих дозах з продуктами, що містять кофеїн, може посилити побічні ефекти, зумовлені кофеїном, такі як підвищена збудливість, тривога, дратівливість, головний біль, порушення з боку шлунково-кишкового тракту і прискорене серцебиття.

    особливі вказівки

    Не застосовувати препарат з іншими засобами, що містять парацетамол, аск. нижча за заданий доз препарату.

    Вже наявні захворювання печінки підвищують ризик ураження печінки парацетамолом.

    У хворих на бронхіальну астму, алергічні захворювання, підвищеною чутливістю до НПЗЗ можливий розвиток алергічної реакції або загострення основного захворювання. Препарат з обережністю призначають особам похилого віку.

    Під час лікування препаратом не рекомендується вживати надмірну кількість напоїв, що містять кофеїн (наприклад кави, чай). Це може викликати проблеми зі сном, тремор, неприємне відчуття в грудній порожнині внаслідок серцебиття.

    Під час лікування не вживати алкогольні напої.

    Застосовують з обережністю у наступних випадках:

    • гіперчутливість до анальгетіческім, протизапальну, протиревматичних засобів, а також алергія на інші речовини;
    • виразки шлунково-кишкового тракту, включаючи хронічні та рекурентні, або шлунково-кишкові кровотечі в анамнезі;
    • одночасне застосування антикоагулянтів;
    • порушення функції нирок або порушення серцево-судинного кровообігу (наприклад патологія судин нирки, застійна серцева недостатність, гіповолемія, великі операції, сепсис або сильні кровотечі), оскільки АСК також підвищує ризик порушення функції нирок і розвитку гострої ниркової недостатності;
    • важка недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази - АСК може викликати гемоліз або гемолітична анемія, особливо при наявності факторів ризику гемолізу, наприклад високі дози препарату, лихоманка або гострий інфекційний процес;
    • порушення функції печінки.

    АСК може обумовлювати розвиток бронхоспазму або нападу БА або інші реакції підвищеної чутливості. Фактори ризику включають БА в анамнезі, сінну лихоманку, поліпоз носа або хронічне респіраторне захворювання, алергічні реакції (наприклад шкірні реакції, свербіж, кропив'янку) на інші речовини в анамнезі.

    Через інгібуючого ефекту АСК щодо агрегації тромбоцитів, що зберігається протягом декількох днів після прийому, застосування препаратів, що містять АСК, підвищує ймовірність посилення кровотечі при хірургічних операціях (включаючи незначні хірургічні втручання, наприклад видалення зуба).

    При застосуванні АСК в низьких дозах може знижуватися виведення сечової кислоти. Це може привести до нападу подагри у схильних до неї пацієнтів.

    Не слід застосовувати препарати, що містять АСК, дітям і підліткам з ГРВІ, що супроводжується підвищенням температури тіла або без нього, не проконсультувавшись з лікарем. При деяких вірусних захворюваннях, особливо при грипі А, грипі В і вітряній віспі, існує ризик розвитку синдрому Рея, який є дуже рідкісною, але небезпечною для життя хворобою, що вимагає невідкладного медичного втручання. Ризик може бути підвищеним, якщо АСК застосовується як супутній лікарський засіб, проте причинно-наслідковий зв'язок в цьому випадку не доведена. Якщо зазначені стани супроводжуються постійною блювотою, це може бути проявом синдрому Рея.

    Якщо симптоми не зникають, необхідно звернутися до лікаря.

    Якщо головний біль стає постійним, слід звернутися до лікаря.

    Пацієнтам, які приймають анальгетики кожен день при артритах легкої форми, необхідно проконсультуватися з лікарем. У пацієнтів з тяжкими інфекціями, такими як сепсис, які супроводжуються зниженням рівня глутатіону, при прийомі парацетамолу підвищується ризик виникнення метаболічного ацидозу. Симптомами метаболічного ацидозу є глибоке, прискорене або утруднене дихання, нудота, блювота, втрата апетиту. Слід негайно звернутися до лікаря у разі появи цих симптомів.

    Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати препарат.

    Застосування в період вагітності та годування груддю. Не застосовувати.

    Діти. Препарат не застосовувати дітям через ризик розвитку синдрому Рея (гиперпирексия, метаболічний ацидоз, порушення з боку нервової системи і психіки, блювота, порушення функції печінки) при гіпертермії на тлі вірусних захворювань.

    Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. У разі виникнення запаморочення слід уникати потенційно небезпечної діяльності, зокрема керування транспортними засобами та / або виконання робіт, що потребують підвищеної уваги і швидкої реакції.

    взаємодії

    протипоказані комбінації

    Метотрексат: при комбінованому застосуванні з саліцилатами в дозі 15 мг / тиждень і більше підвищується гематологічна токсичність метотрексату внаслідок зниження ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення його зі зв'язку з протеїнами плазми крові, тому така комбінація протипоказана.

    Барбітурати знижують жарознижувальний ефект парацетамолу.

    За рахунок вмісту АСК препарат може посилювати гіпоглікемічний ефект пероральних антидіабетичних препаратів.

    Комбінації, які слід застосовувати з обережністю

    Парацетамол: антидепресанти та інші стимулятори мікросомального окислення - ці препарати збільшують продукування гідроксильованих активних метаболітів, що впливають на функцію печінки, внаслідок чого можливий розвиток важких інтоксикацій при невеликих передозування препарату. Швидкість всмоктування парацетамолу може підвищуватися при одночасному застосуванні з метоклопрамідом та домперидоном і знижуватися при застосуванні з холестираміном. Парацетамол знижує ефективність діуретиків. Похідні кумарину (варфарин) при тривалому застосуванні парацетамолу підвищують ризик розвитку кровотеч. Під впливом парацетамолу збільшується в 5 разів T ½ хлорамфеніколу. Одночасне застосування високих доз парацетамолу з ізоніазидом підвищує ризик розвитку гепатотоксичної синдрому.

    Кофеїн: циметидин, гормональні контрацептиви, ізоніазид посилюють дію кофеїну. Кофеїн знижує ефект опіоїдних анальгетиків, анксіолітиків, снодійних та седативних засобів, є антагоністом засобів для наркозу та інших препаратів, що пригнічують ЦНС (конкурентним антагоністом препаратів, що пригнічують ЦНС), конкурентним антагоністом препаратів аденозину, АТФ. При одночасному застосуванні кофеїну з ерготаміном покращується всмоктування ерготаміну з ШКТ, з тиреотропного засобами - підвищується тиреоїдний ефект. Кофеїн знижує концентрацію літію в крові. Кофеїн підвищує ефект (покращує біодоступність) аналгетиків-антипіретиків, потенціює ефекти похідних ксантину, альфа- і бета-адреноміметиків, психостимулюючих засобів. Одночасне застосування кофеїну з інгібіторами МАО може викликати небезпечне підвищення артеріального тиску.

    АСК: одночасне застосування з урикозуричними засобами, такими як бензбромарон, пробенецид, знижує ефект виведення сечової кислоти (через конкуренцію виведення сечової кислоти нирковими канальцями). При одночасному застосуванні з дигоксином концентрація останнього в плазмі крові підвищується внаслідок зниження ниркової екскреції. Інгібітори АПФ в комбінації з високими дозами АСК викликають зниження фільтрації в клубочках внаслідок інгібування вазодилататорних простагландинів і зниження гіпотензивного ефекту. Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну - підвищується ризик кровотечі з верхніх відділів травного тракту через можливість синергічного ефекту. При одночасному застосуванні з вальпроєвої кислотою АСК витісняє її зі зв'язку з протеїнами плазми крові, підвищуючи токсичність.

    Передозування

    Симптоми передозування парацетамолу

    Ураження печінки можливе у дорослих, які прийняли ≥10 г парацетамолу, і у дітей, які прийняли дозу 150 мг / кг маси тіла. Ураження печінки може стати явним через 12-48 годин після прийому препарату в надмірних дозах. У перші 24 год можуть виникнути такі симптоми: блідість, нудота, блювання, анорексія, абдомінальний біль, гепатонекроз, підвищення активності печінкових трансаміназ, збільшення протромбінового індексу. При тяжкому отруєнні печінкова недостатність може призвести до енцефалопатії, коми та летального результату. ОПН з гострим некрозом канальців може проявлятися сильним поперековим болем, гематурією, протеїнурією і розвинутися навіть при відсутності тяжкого ураження нирок. Також відзначався панкреатит. Можуть виникати порушення метаболізму глюкози та метаболічний ацидоз. Спостерігалася серцева аритмія. При тривалому застосуванні високих доз можливе виникнення апластичної анемії, тромбоцитопенії, панцитопенії, агранулоцитозу, нейтропенії, лейкопенії.

    У пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном, фенобарбіталом, фенітоїном, примидоном, рифампіцином, звіробоєм або іншими лікарськими засобами - індукторами ферментів печінки, зловживання алкоголем; дефіцит глутатіону, наприклад розлади травлення, муковісцидоз, ВІЛ-інфекція, недостатнє харчування, кахексія) прийом ≥5 г парацетамолу може призвести до ураження печінки.

    При прийомі високих доз з боку ЦНС - запаморочення, психомоторне збудження і порушення орієнтації; з боку сечовидільної системи - нефротоксичність (ниркова колька, інтерстиціальний нефрит, папілярний некроз).

    Лікування N-ацетилцистеином можна проводити протягом 24 годин після прийому парацетамолу, але максимальний захисний ефект отримують при його застосуванні протягом 8 годин після передозування. Ефективність антидоту різко знижується після цього часу.

    Симптоми передозування АСК

    Передозування саліцилатів можливе через хронічну інтоксикації, що виникла внаслідок тривалої терапії (застосування 100 мг / кг / добу протягом більше 2 днів може спричинити токсичні ефекти), а також з-за гострої інтоксикації, яка несе загрозу життю (передозування), причинами якої можуть бути випадкове застосування, зокрема дітьми, або непередбачена передозування.

    Хронічне отруєння саліцилатами може мати прихований характер, оскільки його ознаки неспецифічні. Помірна хронічна інтоксикація, викликана саліцилатами, або саліцилізм, зустрічається, як правило, тільки після повторних прийомів високих доз.

    Основні симптоми: порушення рівноваги, запаморочення, дзвін у вухах, глухота, посилене потовиділення, нудота і блювота, головний біль, сплутаність свідомості. Зазначені симптоми можна контролювати зниженням дози. Дзвін у вухах може відзначатися при концентрації саліцилатів в плазмі крові 150-300 мкг / мл. Серйозні побічні реакції зустрічаються при концентрації саліцилатів в плазмі крові 300 мкг / мл. Про гострої інтоксикації свідчить виражена зміна кислотно-лужного балансу, який може відрізнятися в залежності від віку пацієнта і тяжкості інтоксикації. Важкість стану не може бути визначена тільки на підставі концентрації саліцилатів в плазмі крові.

    З огляду на комплексних патофізіологічних ефектів симптоми отруєння саліцилатами можуть включати:

    • інтоксикацію легкого або середнього ступеня, яка може супроводжуватися: тахіпное, гіпервентиляція, респіраторним алкалозом (алкалемія, алкалурія); посиленим потовиділенням; нудотою, блювотою;
    • інтоксикацію середнього або важкого ступеня, яка може супроводжуватися: респіраторним алкалозом з компенсаторним метаболічним ацидозом (ацидемія, ацидурия); гіперпірексія; респіраторними порушеннями: гипервентиляцией, Некардіогенний набряком легенів, дихальною недостатністю, асфіксією; серцево-судинними порушеннями: аритмією, артеріальною гіпотензією, серцево-судинною недостатністю; втратою рідини і електролітів; дегідратацією, олігурією, нирковою недостатністю; порушенням метаболізму глюкози, кетоацидозом; дзвоном у вухах, глухотою; шлунково-кишковою кровотечею; гематологічними розладами: інгібуванням тромбоцитів, коагулопатией; неврологічними розладами: токсичної енцефалопатією і пригніченням ЦНС з такими проявами, як летаргія, сплутаність свідомості, кома і судоми.

    Симптоми передозування кофеїну

    Високі дози кофеїну можуть викликати біль в епігастральній ділянці, блювоту, діурез, прискорене дихання, екстрасистолію, тахікардію або серцеву аритмію, вплив на ЦНС (запаморочення, безсоння, нервове збудження, дратівливість, стан афекту, тривожність, тремор, судоми).

    Лікування. Лікування визначається ступенем тяжкості, клінічними симптомами і забезпечується стандартними методами. При передозуванні необхідна швидка медична допомога, навіть якщо симптоми передозування відсутні. Призначення метіоніну перорально або ацетилцистеїну в / в може дати позитивний ефект протягом 48 годин після передозування. Необхідно також провести загальнопідтримуючих заходи, симптоматичну терапію, включно із застосуванням антагоністів β-блокатори, які можуть усунути кардіотоксичного ефекту.

    Умови зберігання

    В захищеному від світла місці при температурі не вище 25 ° c.

Аналоги Фармадол N 50 (таб.от гол.боли) купить

Купить Фармадол N 50 (таб.от гол.боли) – наличие в аптеках Харькова

    Список доступных аптек

Отзывы Фармадол N 50 (таб.от гол.боли)

Нет отзывов о данном товаре.

Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Защита от роботов
viber telegram